حمل و نقل و برگشت

حمل بسته‌ی شما

شما میتوانید بسته به شهری که در آن واقع هستین و سفارش خود را دریافت نمایید به دو روش سفارشات ارسال میشود.

روش اول برای شهر تهران از طریق پیک موتور که در این راستا از حمل ونقل آنلاین (الو پیک و اسنپ ) استفاده خواهیم کرد که هزینه ارسال زمان تحویل از شما دریافت می گردد.هدف ما ارسال سفارشات با کمترین هزینه و همچنین سرعت در ارسال و تحویل کالا خریداری شده مشتریان درب منزل  می باشد. هدف ما ارسال صحیح و به موقع سفارشات طبق سلیقه شما می باشد.

روش دوم ارسال برای شهرستانهای ایران با استفاده از پست می باشد بسته ها باید حداکثر دو روز پس از تایید پرداخت ارسال شوندو هزینه ارسال  آن مبلغ  ثابت 10 هزار تومان که موقع ثبت سفارش از شما اخذ می گردد بنابراین برای شهرستانها فقط تحویل کالا بدون هیچ هزینه ای می باشد. هزینه شامل هزینه ارسال،بسته بندی و ایاب ذهاب می باشد که با کمترین هزینه این امکان برای شهرستانها فراهم نموده ایم  تا بتوانیم رضایت شما مشتریان خارج از تهران را جلب نماییم.

 ما پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک گروه جمع آوری کنید. ما نمتوانیم دو سفارش مجزا را با هم در یک گروه جمع آوری کنیم تا هزینه ارسال آن در یک گروه قرار گیرد. بسته ها با تایید خود شما ارسال می شوند.

تعویض سفارشات

اگر سفارشات شما مطابق با اندازه وسایز شما نبود میتوانید سفارش خود را به آدرس فروشگاه ما به آدرس : میدان انقلاب،نبش جمالزاده جنوبی پلاک 180 و کد پستی 1313883735 از طریق پست برای ما ارسال نمایید فقط داخل بسته اندازه ای که میخواهید تعویض شود را روی برگه یادداشت و همراه مرسوله برایمان ارسال نمایید.

                                                                                                نکته ها 

**  اگر در هر صورت مرسوله سفارشات برگشتی شما دارای پارگی ،کثیفی و ... باشد سفارش شما قابل ارسال یا تعویض نخواهد بود.

**  اندازه مورد نظر که قرار است تعویض گردد را روی کاغذ یاداشت و همراه مرسوله برایمان ارسال نمایید.